Рубрики: Новини

Read

Списки груп абітурієнтів, що вступають на 1 курс та розклад на 20 липня

Списки абітурієнтів, які будуть здавати творчий конкурс 20 липня, у четвер:

Списки студентів денної форми навчання

Списки студентів заочної форми навчання

Повідомлення про включення у розклад також надсилаються у електронні кабінети вступника, та виставляються на сайті університету:

http://www.pu.if.ua/uk/vazhlyva-informatsiya-vstupnyku/rozklad-vstupnykh-vyprobuvan

 

До уваги абітурієнтів, які поступають на факультет фізичного виховання на перший курс на «фізичне виховання»!

На факультеті фізичного виховання є дві спеціальності «фізичного виховання». У кабінеті вступника Вам необхідно серед конкурсних пропозицій шукати спеціальності які звучать так «014 Середня освіта (фізична культура)» та «017 Фізична культура і спорт». Сьогодні складається така ситуація із заявами, що на спеціальність 017 Фізична культура і спорт при наявних 25 місць уже подано 120 заяв,а на спеціальність 014 Середня освіта (фізична культура) подано всього 15 заяв при наявності 60 місць ліцензованого обсягу.

Ця ситуація зумовлена тим, що у кабінеті вступника абітурієнти не знають, яку пропозицію вибирати (не знають назви спеціальності).

Тому, відбіркова комісія факультету фізичного виховання і спорту рекомендує Вам подати одночасно заяви і на спеціальність 014 Середня освіта (фізична культура), що, відповідно, збільшить Ваші шанси стати студентом факультету.

Read
Read
Read
Read
Read
Read

Студентська футбольна команда Прикарпатського університету «Ураган-ПНУ» виходить у фінал!

61fadСьогодні, 21 березня 2017 року, студентська футбольна команда Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника «Ураган-ПНУ» проводила матч-відповідь у Кривому Розі із місцевою студентською футбольною командою «КНУ». Поєдинок закінчився результативною нічиєю із рахунком 3:3.

Read

Перша перемога “Урагану-ПНУ” у плей-офф чемпоінату України!

logo_0_0Сьогодні, 14.03.2017 року, в першій грі плей-офф XVI чемпіонату України з футзалу серед ВНЗ команда Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника «Ураган-ПНУ» (Роман Джус, Юрій Іванишин, Юліан Горбатий, Роман Горбатий, Василь Кефа, Назарій Швед, Андрій Голей, Андрій Петрик) приймала команду «КНУ» з Кривого Рогу. В напруженій боротьбі студенти нашого університету здобули перемогу над командою суперників з рахунком  4:1.

Read

Золота медаль Чемпіонату Європи іде до Прикарпатського університету!

8th_IIACH_logo-1У Празі (Чехія) триває чемпіонат Європи з легкої атлетики у приміщенні, що розпочався 10 березня. Упродовж другого дня змагань українці вибороли дві золоті нагороди, одну срібну та одну бронзову медалі. У складі Національної параолімпійської збірної  з легкої атлетики, студент 4-го курсу спеціальності «Фізичне виховання» факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Василь Біленко у бігу на 60 м з бар’єрами виборов перше місце…

Read