Рубрики: Новини

Read
Read

День абітурієнта: 26 листопада

logo_ffvs-1024x102426 листопада 2017 року на факультеті фізичного виховання і спорту буде проводитися День абітурієнта. Запрошуються випускники шкіл, коледжів, студенти, які закінчують бакалаврат з усіх спеціальностей, усі бажаючі. Детальніше…

Read
Read
Read

Дмитро Цибаньов – переможець турніру з дзюдо

1492506684_bezymyannyy4 жовтня 2017 року у м. Києві відбувся всеукраїнський турнір “Кубок федерації дзюдо Києва” серед юніорів та юніорок 1998-2002 р.н. Чемпіонат України та командний чемпіонат України з дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року за характером є особистими змаганнями, та проводиться відповідно до міжнародних та всеукраїнських правил за олімпійською системою з подвійними поєдинками від півфіналістів.

Read
Read
Read

Семінар-лекції з надання першої допомоги

F54DA2ED3 жовтня на факультеті фізичного виховання і спорту проходить семінар, під час якого студенти факультету мають змогу отримати теоретичні знання та попрактикуватися з надання першої допомоги потерпілим. Лекції читає знаний на теренах західний областей та держави спеціаліст – тренер із надання першої допомоги, заступник голови Івано-Франківської обласної організації Червоного Хреста України Ярослав Михайлович Джигіта.

Read
Read