Рубрики: Новини

Студенти факультету – члени Національної збірної України з вільної боротьби

logo_ffvs3-го січня 2018 року Міністерством молоді і спорту України затверджено склад національної збірної команди України з вільної боротьби. На сайті асоціації спортивної боротьби України опубліковано затверджені списки. Відрадно, що членами Національної збірної цього року стали 7 студентів факультету фізичного виховання і спорту ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”. Отже, до складу Збірної увійшли:

Read
Read

Колегія управління спорту ОДА відзначила кращих спортсменів 2017 року

logo_ffvs27 грудня 2017 року в управлінні спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації відбулася колегія, під час роботи якої було затверджено списки кращих спортсменів за результатами їх участі у міжнародних змаганнях з літніх олімпійських та неолімпійських видів спорту, що входять до програми Паралімпійських та Дефлімпійських ігор.

Read

Студент факультету отримав нагороду “Майбутнє нації – 2017”

logo_ffvsУже тривалий час факультет співпрацює із борцівським клубом «Ластівка» (Снятинський район, с. Джурів), де головним тренером є Іван Курилюк. Цього року студентом факультету фізичного виховання і спорту став вихованець Івана Курилюка Андрій Джелеп. Продовжуючи традиції спортивної школи, Андрій Джелеп, маючи сьогодні статус Чемпіона Світу з вільної боротьби  та Чемпіона Європи з вільної боротьби, навчаючись за спеціальністю Середня освіта (фізична культура) невпинно долає спортивні арени Європи та світу, приносячи честь не тільки державі, але і нашому факультету.

Read

Команда факультету перемогла у футбольній вікторині

logo_ffvsСтуденти факультету фізичного виховання і спорту Калашніков Іван, Альберт  Петро, Парцей Володимир, Синяк Роман, Локатир Любомир, Соболь Денис під керівництвом професора кафедри спортивно-педагогічних дисциплін Ступара Мирослава Івановича 14 грудня 2017 року взяли участь у футбольній вікторині «Історія футболу в Україні».

Read

Одразу дві перемоги на міжнародній арені!

uwwДень другого грудня 2017 року для факультету фізичного виховання і спорту виявився плідним.
Щойно завершився міжнародний турнір з вільної боротьби серед молоді Martyrs Cup , що проходив в Тегерані із 28 листопада по 1 грудня (Іран), в якому у складі збірної команди України брали участь наші студенти, майстри спорту України – Андрій Джелеп та Валентин Блясецький.

Read
Read
Read
Read

День абітурієнта: 26 листопада

logo_ffvs-1024x102426 листопада 2017 року на факультеті фізичного виховання і спорту буде проводитися День абітурієнта. Запрошуються випускники шкіл, коледжів, студенти, які закінчують бакалаврат з усіх спеціальностей, усі бажаючі. Детальніше…

Read