До уваги абітурієнтів, які подають документи на факультет фізичного виховання і спорту!

Відбіркова комісія факультету фізичного виховання і спорту, враховуючи досвід попередніх років рекомендує Вам подавати заяви на вступ не тільки на ту спеціальність, яку Ви обрали, але і на споріднену. Так, якщо Ви обрали для навчання спеціальність 014 Середня освіта (Фізична культура), доцільно подати також документи на спеціальність 017 Фізична культура і спорт і навпаки. Або,якщо ви обрали для навчання спеціальність 227 Фізична терапія, ерготерапія (нова (Європейська) назва спеціальності Фізична реабілітація), то доцільно також подати документи на спеціальність 014 Середня освіта (основи здоров’я, валеологія) і навпаки. Така рекомендація зумовлена тим, що на певні спеціальності буде подано більше заяв (буде конкурс), а на інші – буде подано менше заяв. Тому така тактика збільшить Ваші шанси стати студентом факультету фізичного виховання і спорту в два рази. А якщо Ви одночасно подасте заяви ще й на заочну форму навчання – то, відповідно, шанси стати студентом факультету зростуть втричі. Велика самовпевненість – добра риса характеру, особливо у студентів факультету фізичного виховання і спорту, бо воля до перемоги визначає успіх, проте, щоб непередбачувані ситуації не вплинули на Ваші шанси стати студентом – підстрахуйте себе поданням заяв на суміжні спеціальності.

До уваги абітурієнтів, які вступають на перший курс!

Враховуючи ситуацію із «зависанням» єдиної державної бази, та проблемами із реєстрацією заяв, просимо Вас залишати свої контактні телефони, оскільки, передбачаючи розвиток подій на рівні Міністерства освіти, ймовірно прийдеться подавати паперові  заяви, а для цього працівники відбіркової комісії будуть змушені контактувати з Вами в терміновому порядку. Якщо у нас буде Ваш телефон – ми це зробимо швидко і ефективно.

Усі запитання, що стосуються процедури вступу на факультет та робот відбіркової комісії факультету Ви можете задати, подзвонивши до відповідального секретаря відбіркової комісії факультету фізичного виховання і спорту 0968709431 (заступник декана з навчальної роботи Лапковський Едуард Йосипович).

Інформація про вступ на перший курс (на основі атестата про повну середню освіту)

Інформація про вступ на третій курс (перший курс за скороченою програмою) на основі диплома молодшого спеціаліста)

Інформація про вступ на магістратуру