Працівників факультету відзначили в обласній державній адміністрації

8 вересня 2017 року з нагоди Дня фізичної культури і спорту відбулася колегія управління спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації за участю представників влади та спортивної громадськості області. У ході колегії керівництвом області було відзначено та нагороджено в тому числі студентів, викладачів, випускників факультету фізичного виховання і спорту та їх тренерів.

Read
Read

Факультет провів свято з нагоди Дня фізичної культури і спорту України

7 вересня факультет фізичного виховання і спорту провів Свято спорту з нагоди Дня фізичної культури і спорту України. Урочистості проводилися на стадіоні “Наука”. Свято відкривали декан факультету – проф. Яців Я.М. та провідний фахівець обласного управління фізичної культури і спорту МОН України Кравчук Дмитро Дмитрович.

Read
Read

Списки груп абітурієнтів, що вступають на 1 курс та розклад на 20 липня

Списки абітурієнтів, які будуть здавати творчий конкурс 20 липня, у четвер:

Списки студентів денної форми навчання

Списки студентів заочної форми навчання

Повідомлення про включення у розклад також надсилаються у електронні кабінети вступника, та виставляються на сайті університету:

http://www.pu.if.ua/uk/vazhlyva-informatsiya-vstupnyku/rozklad-vstupnykh-vyprobuvan

 

До уваги абітурієнтів, які поступають на факультет фізичного виховання на перший курс на «фізичне виховання»!

На факультеті фізичного виховання є дві спеціальності «фізичного виховання». У кабінеті вступника Вам необхідно серед конкурсних пропозицій шукати спеціальності які звучать так «014 Середня освіта (фізична культура)» та «017 Фізична культура і спорт». Сьогодні складається така ситуація із заявами, що на спеціальність 017 Фізична культура і спорт при наявних 25 місць уже подано 120 заяв,а на спеціальність 014 Середня освіта (фізична культура) подано всього 15 заяв при наявності 60 місць ліцензованого обсягу.

Ця ситуація зумовлена тим, що у кабінеті вступника абітурієнти не знають, яку пропозицію вибирати (не знають назви спеціальності).

Тому, відбіркова комісія факультету фізичного виховання і спорту рекомендує Вам подати одночасно заяви і на спеціальність 014 Середня освіта (фізична культура), що, відповідно, збільшить Ваші шанси стати студентом факультету.

Read
Read
Read
Read
Read
Read